#1130 108316

STOPSET žlté lepivé šípky

EKO VÝROBOK - STOPSET 5 kusov - šípky slúžia na ochranu izbových rastlín a na odchyt škodlivého lietajúceho hmyzu: ako sú molice, smútivky, vrtivky, lietajúce imága vošiek, skočky, strapky, nosániky...

2,64 €
S DPH
Množstvo
Posledné kusy v sklade

Je lepový lapač na odchyt a monitoring škodlivého hmyzu za účelom signalizácie jeho výskytu a usmernenia ochrany. Žlté lepové šípky sú bez zápachu a bez insekticídov. Jeho funkcia je založená na kombinovanom účinku vábivých a lepiacich vlastností šípok. Žlté lepové šípky svojou farbou pripomínajú farbu kvetou, čím lákajú škodlivý hmyz, ktorý sa prilepí na lepkavý povrch.
Šípky sa používajú v bytoch na ochranu izbových rastlín, ktoré zapichnete do pôdy kvetináča, alebo zaveste približne vo výške tretiny rastlín. Pre izbové rastliny odporúčame dať do každého kvetináča jednu šipku. Lepové doštičky pôsobia na molice, smútivky, vrtivky, okrýdlené vošky, skočky, mínerky, strapky, nosániky, byľomory a plodomory. Šípky vymeňte hneď za nové, keď sa lepkavá strana úplne pokryje chyteným hmyzom, alebo zapráši. Obvykle sa vymieňajú po 6 týždňoch od vyvesenia.
Doštičky vytiahnite z obalu a potom ich miernim ťahom oddeľte od seba. Prevlečte cez otvor špagát a zaveste alebo zapichnite priamo do pôdy.
Rozmer šípky je 14x5cm. V jednom balení je 5 kusov.

108316
1 ks

Registrovať nový účet

close Shopping Cart