Cena a spôsoby doručenia tovaru.

Za objednaný tovar je možné zaplatiť nasledovnými spôsobmi:

  • - Hotovosť alebo platobná karta pri OSOBNOM ODBERE - 0 EUR
  • - Dobierka + 1,45 EUR - Za Vašu objednávku zaplatíte u poštového kuriéra, na pošte alebo v balíkomate platobnou kartou alebo hotovosťou.
  • - Prevod na účet - 0 EUR - Po vytvorení objednávky Vám bude zaslaná zálohová faktúra s údajmi potrebnými na uskutočnenie prevodu. Tovar zasielame až po pripísaní platby na náš účet.

Spôsoby dodania tovaru sú nasledovné:

  • - kupujúci si môže prevziať tovar osobne
  • - objednaný tovar bude zaslaný kupujúcemu zvoleným spôsobom dopravy na zadanú adresu, príslušnú poštu alebo do balíkomatu 
  • - individuálne dojednanie dopravy

OSOBNÝ ODBER

Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť osobne, v lehote 5 pracovných dní, v našej prevádzke, na adrese:

Záhradné centrum - ECHO spol. s r.o.

Lučenská 1281

99001 Veľký Krtíš

a to v čase:  Po-Pia  8.00-16.30, Sob. 8.00-12.00

DORUČENIE SLOVENSKOU POŠTOU

1. Balík na poštu alebo do balikoboxu

2. Balík na adresu - Týmto spôsobom zasielame zásielky do celkovej hmotnosti do 30kg. Objednávka bude doručená na Vami vybranú poštu,  balíkobox alebo na zadanú adresu. Doba doručenia Vašej objednávky je 2-3 dni odo dňa jej odoslania.

3. Expres kuriér na poštu/do Balikoboxu - Týmto spôsobom zasielame zásielky do celkovej hmotnosti do 30kg. Objednávka bude doručená na Vami zadanú poštu alebo balíkobox. Doba doručenia objednávky je 1 deň odo dňa jej odoslania.

4. Expres kuriér na adresu - Týmto spôsobom zasielame zásielky do celkovej hmotnosti do 500kg. Objednávka bude doručená na Vami zadanú adresu. Doba doručenia objednávky je 1 deň odo dňa jej odoslania, v prípade zásielok nad 100kg môže byť doba doručenia 2 dni od dňa jej odoslania.

BALÍKOBOX:

Do Balíkoboxu je možné uložiť zásielku s max. hmotnosťou 30 kg a s najväčším rozmerom 60 x 50 x 45 cm.

Zásielku si môže adresát prevziať počas jej uloženia v balíkoboxe (3 kalendárne dni!) len na základe zadania kódu pre vyzdvihnutie zásielky, ktorý bude zaslaný formou sms na mobilné telefónne číslo uvedené zákazníkom.

Imageblock

INDIVIDUÁLNE DOJEDNANIE DOPRAVY

Pri objednávkach ktorých celková hmotnosť presiahne 500kg, v prípade nadrozmerných zásielok  alebo iných špecifických požiadaviek je potrebné pri objednávke zvoliť možnosť „Individuálne dojednanie dopravy“  a my Vás budeme následne  kontaktovať ohľadne ceny a spôsobu doručenia tovaru.

close Shopping Cart

Registrovať nový účet