Bactisan sifón 500 g

ID: 900189 skladom
9,72 € bez DPH 11,66 € vratane DPH
Zobraziť ceny bez DPH
Bactisan sifón 500 g

Bactisan Sifón 500g
čistí potrubie a sifóny biologicky
Bactisan Sifón 500g Prírodný bio-aktívny výrobok na uvoľnenie Vašich odpadov, prečistenie sifónov a odstránenie súvisiacich nepríjemných zápachov Čistí odpadové potrubie a sifóny
Odstraňuje zápach Spriechodní odpady Nepoškodzuje potrubné systémy a ich tesnenia Šetrí peniaze za inštalatéra Odporúčaný výrobok pre RD, byty a chaty Pri pravidelnom používaní pôsobí ako prevencia

Návod na použitie: Potrebné množstvo suchej bakteriálnej zmesi nasypte do vlažnej vody a v pomere 1 odmerka : 0,25 L vody. Premiešajte a po 45 min. roztok nalejte do sifónu. Ideálne použitie je večer pred spaním alebo odchodom na víkend. Dávkujte jednu odmerku denne, než dôjde k viditeľnému zlepšeniu.
Preventívne dávkovanie je jedna odmerka týždenne. Upozornenie: Výrobok BACTISAN Sifón - potrubie - odpad dávkujte pravidelne, inak sa biologický proces preruší. Nepoužívajte súčasne agresívnu dezinfekciu alebo kyseliny a lúhy.
Skladujte v suchom prostredí pri teplote 5 až 20 stupňov C v uzavretej dóze.
V prípade kontaktu prípravku s pokožkou alebo očami opláchnite toto miesto vodou. Chránte pred deťmi.

Zatiaľ nebola položená žiadna otázka

Otázka na predajcu

Potrebujete poradiť? Vyplňte tento formulár alebo zavolajte na naše čísla 0908 572 916, 0903 198 467 a my Vám veľmi radi zodpovieme všetky vaše otázky týkajúce sa tohto produktu. Vaša otázka bude zodpovedaná v čo najkratšom čase.

Poslať linku na produkt známemu