Sortiment > Chémia > Prípravky na ochranu rastlín > Proti škodcom > Decis Protech ovocie, zelenina

Decis Protech ovocie, zelenina

2x5 ml ID: 108245 nie je skladom
1,96 € bez DPH 2,35 € vratane DPH
30 ml ID: 108246 skladom
2,91 € bez DPH 3,49 € vratane DPH
Zobraziť ceny bez DPH
Decis Protech ovocie, zelenina

DECIS PROTECH OVOCIE A ZELENINA

Balenie: 2x5 ml, 30 ml, 100 ml,
DECIS PROTECH OVOCIE A ZELENINA k ochrane poľnohospodárskych rastlín proti cicavým a žravým škodcom.- kontaktné a rýchle pôsobenie- veľmi dobre účinkuje pri nízkych teplotách Decis Protech je postrekový insekticídny prípravok vo forme vodnej emulzie typu olej - voda určený na reguláciu výskytu živočíšnych škodcov v záhradníctve.

Účinná látka: deltamethrin 15 g/lDeltamethrin, účinná látka prípravku Decis Protech, je svetlostabilný syntetický pyrethroid.
Ničí škodcov ako dotykový a požerový jed s významným repelentným účinkom proti celému radu škodcov, hlavne proti voškám a čiatočne ovicídnym účinkom. Nepôsobí na roztoče. Nemá systémový účinok, preto je potrebné, aby boli postrekom rovnomerne ošetrené všetky časti rastliny.Účinkuje aj pri nižších teplotách. Pri vysokých aplikačných teplotách (nad 24 °C) sa účinnosť pyrethroidných účinných látok môže znižovať.
V týchto prípadoch je vhodné insekticídy s pyrethroidnou účinnou látkou aplikovať po poklese teplôt, obvykle skoro ráno alebo neskôr večer.
Používajte prípravok na ochranu rastlín bezpečným spôsobom.
Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.Rozsah registrácie prípravku v záhradní

Zatiaľ nebola položená žiadna otázka

Otázka na predajcu

Potrebujete poradiť? Vyplňte tento formulár alebo zavolajte na naše čísla 0908 572 916, 0903 198 467 a my Vám veľmi radi zodpovieme všetky vaše otázky týkajúce sa tohto produktu. Vaša otázka bude zodpovedaná v čo najkratšom čase.

Poslať linku na produkt známemu