HF - Mycol 20 ml

ID: 900981 nie je skladom
1,77 € bez DPH 2,12 € vratane DPH
Zobraziť ceny bez DPH
HF - Mycol 20 ml

HF MYCOL
Výrobca: Biofa AG, Nemecko
Kategória: Biologické proti chorobám
Balenie: 20 ml, 50 mlBiologický prípravok k ochrannému ošetreniu proti múčnatke a plesni sivej na viniči, drobnom ovocí, zelenine a okrasných rastlinách.Zmes rastlinných výťažkov a rastlinných olejov feniklu, ktoré zvyšujú vnútornú odolnosť rastlín proti múčnatke a plesni šedej prostredníctvom synergických efektov účinných látok. Tieto látky slúžia v pôvodnej rastlinke ako protektanti a inhibítory rastu patogénov. Saponíny tiež spôsobujú inhibície klíčenia spór a pôsobia ako zmáčadlo pre ostatné látky použité pri ošetrení porastu.Spôsobuje zaschnutie mucélii múčnatky a plesni sivej. Redukuje infekčné podmienky pre pravú múčnatku.Oblasť použitia:Vinič – múčnatka, pleseň siváJahody, ríbezle, egreše – múčnatka americká, pleseň siváZelenina, okrasné rastliny - múčnatkaAplikácia:
- podľa dĺžky infekčného tlaku ošetrovať v intervaloch 7-10 dní
- 2 ošetrenia pred kvetom, 3-4 ošetrenia po kvete (počas hlavného infekčného tlaku), odstup medzi ošetreniami 7-10 dní
- odporúčaná aplikácia vo večerných hodinách alebo pri zamračenej oblohe, nie pri intenzívnom slnečnom žiareníOchranná lehota: 0 dníMiešateľnosť:možnosť miešať s insekticídmi a Cu (meďnatými) fungicídmi

Zatiaľ nebola položená žiadna otázka

Otázka na predajcu

Potrebujete poradiť? Vyplňte tento formulár alebo zavolajte na naše čísla 0908 572 916, 0903 198 467 a my Vám veľmi radi zodpovieme všetky vaše otázky týkajúce sa tohto produktu. Vaša otázka bude zodpovedaná v čo najkratšom čase.

Poslať linku na produkt známemu