Sortiment > Hnojivá > Hnojivá na trávnik > Hnojivo Bopoon na trávnik

Hnojivo Bopoon na trávnik

1 kg ID: 109206 skladom
2,33 € bez DPH 2,80 € vratane DPH
1 kg Mach stop ID: 109174 skladom
2,33 € bez DPH 2,80 € vratane DPH
1 kg proti žltnutiu ID: 109173 skladom
2,33 € bez DPH 2,80 € vratane DPH
3 kg ID: 109203 nie je skladom
5,33 € bez DPH 6,40 € vratane DPH
3 kg na burinu ID: 109207 nie je skladom
5,50 € bez DPH 6,60 € vratane DPH
Zobraziť ceny bez DPH
Hnojivo Bopoon na trávnik

BOPON na trávniky

Balenie: 1 kg, 3 kg
BOPON granulované hnojivo na trávnik pre priame použitie.Používaním hnojiva na trávniky obohacujeme pôdu o najdôležitejšie výživné zložky. Trávnik vďaka tomu nezarastá burinou, znižuje sa počet prázdnych miest a intenzita vyskytu machu.1kg balenie na 50m23kg balenie na 150m2Jediným spôsobom ako vypestovať zelený a hustý trávnik je jeho pravidelné ošetrovanie. časté kosenie prispieva k hustnutiu mačiny ale tráva pri svojom intezívnom raste rýchlo spotrebováva výživné zložky obsiahnuté v pôde. Používaním hnojiva na trávniky obohacujeme pôdu o najdôležitejšie výživné zložky. Trávnik vďaka tomu nezarastá burinou, znižuje sa počet prázdnych miest a intenzita výskytu machu. Pri zakladaní nového trávnika stimuluje jeho rast. Bujne rastúcu trávu koste najmenej raz týždenne. Hnojivo sa po rozsypaní a poliatí rozpúšťa a preniká do pôdy odkiaľ ho čerpá koreňový systém tráv. Uvoľňovanie hnojiva riadia prirodzené faktory: vlhkosť a teplo.


BOPON na trávniky proti žltnutiu

Granulované hnojiváBOPON granulované hnojivo proti žltnutiu trávnika na priame použitie.Vysokokvalitné hnojivo pre trávniky. Ľahko rozpustná forma dusíka a železa výrazne znižuje náchylnosť trávnikov na žltnutie.1 kg balenie na 50m2Vysokokvalitné hnojivo trávnika. Ľahko rozpustná forma dusíka a železa výrazne znižuje náchyľnosť trávnikov na žltnutie. Hnojivo je možné použiť pre:- prevenciu- ako hlavný zdroj mikro a makro častíc počas celého vegetačného obdobia- nápravný zásah- keď je kvalita trávnika nízka a je zažltnutý kôli nedostatku dusíka a železaHnojivo môže spôsobiť hnedé škvrny na betónovych, keramických a kamenných prvkoch. V prípade úniku mimo trávnik hnojivom, okamžite odstráňte vodou. Zostatok škvŕn od hnojiva, opláchnite roztokom kyseliny citrónovej.

Zatiaľ nebola položená žiadna otázka

Otázka na predajcu

Potrebujete poradiť? Vyplňte tento formulár alebo zavolajte na naše čísla 0908 572 916, 0903 198 467 a my Vám veľmi radi zodpovieme všetky vaše otázky týkajúce sa tohto produktu. Vaša otázka bude zodpovedaná v čo najkratšom čase.

Poslať linku na produkt známemu